TEBRİKLER FENERBAHÇE

TEBRİKLER FENERBAHÇE

Tebrikler Fenerbahçe. Tebrikler ve teşekkürler. Öncelikle bir İtalyan takımına onlardan daha soğukkanlı oynayabileceğini gösterdiğin için tebrikler. Ve bunun sonucu olarak kazandığın için tebrikler.

Maçı kazanmak bir yana maç esnasında rakibin kazanmayı aklından geçirmesine bile imkan vermediğin için ayrıca tebrikler. Bir İtalyan takımı için oldukça acı bir gerçekle yüzleşmek oldu bu durum.

Türk futbolunun dibe vurduğu bir dönemde yakaladığın bu başarının, aynı zamanda keskin bir ivmelenmeyle yukarı hareketinin de başlangıcı olmasına zemin hazırladığın için hem tebrikler hem de teşekkürler.

FENERBAHÇE

UEFA Avrupa Liginde dün gece oynanan dört maçın birine taraf olmayı başardığın ve yarı finalin hatta finalin de en güçlü adayı olduğun için tebrikler ve teşekkürler.

Kıbrıs takımına kaybetmeyelim de bizi yakalayıp ülke puanında geçmesinler telaşına kapılan ülkemize, telaşa mahal bulunmadığını gösterip yüreklere su serptiğin için tebrik ve teşekkürler.

Kopenhag’dan sonra bir başka Avrupa kentini daha Türk seyircilerin bereketine hazırladığın için tebrikler. Biz sadece tebrik ediyoruz bunun için. Teşekkür burada Amsterdam’dan gelmeli…

Israrla ve inatla bir oyun planı ve düzeni oluşturup takıma bunu ezberleten ve bununla da sürekli kazandığı için her türlü eleştiriden vareste tutulması gereken Aykut Kocaman’a da gönül dolusu tebrik ve teşekkürler.

Bir Galatasaray’lı olarak göğsünde ayyıldızımızı taşıyan formayı giyen her takımın Avrupa’da çıkardığı ayak sesinden mutluluk duyuyorum. Ve bu ayak seslerinin artarak devam etmesini diliyorum.

Evet, son söz olarak yeniden tebrikler ve teşekkürler Fenerbahçe.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.