TRAMVAYIN ÇARPTIĞI ÇOCUK!!

TRAMVAYIN ÇARPTIĞI ÇOCUK!!

Yok yok, başlığa bakıp da korkmayın hemen. “Şimdilik” tramvay kimseye çarpmadı. Ama sadece şimdilik. Fotoğrafta tramvayın orta yerine eklenmiş gibi duran çocuk da önünde değil arkasında tramvayın.

Çocukluk işte deyip geçebilirsiniz. Biz çocukken neler yapmadık ki, bunlar yine iyi diyebilirsiniz. Ama bunların hiç biri bu tehlikeyi yok etmeye yetmez.

Aşağıdaki fotoğraf, Beyazıt ile Çemberlitaş arasında çekildi ve 4 Mayıs 2013 günü öğleden sonrasına ait. Güzel bir İstanbul gününün tadını çıkarmaya çalışan İstanbulluların ve turistlerin şaşkın bakışı arasında bir çocuk tramvayın arkasına güç bela tutunarak seyahat etmekte.

SONY DSC

Çocuk açısından güzel bir eğlence olabilir ama etrafta görenlerin yüreğini ağzına getirecek bu kare çok ilginçtir ki pek de kimsenin umrunda olmadı. Hiç kimse, güzel bir günde yaptığı gezintiyi, kendini bilmez bir yaramazın hayatını tehlikeye atmasıyla zehir edemez tabii!

Ne bir şaşkınlık ne bir müdahale. Hiçbir tepkiyle karşılaşmadan, muhtemelen Çemberlitaş istasyonuna kadar (en az) devam etti bu yolculuk.

Başta da söyledim ya, korkmayın, tramvay kiseye çarpmadı ama şimdilik, diye.. Gerçekten “şimdilik” galiba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.